Студентки факультету стали стипендіатами Благодійного фонду «Повір у себе»

Студентки факультету Анастасія Когут та Віталія Криса стали переможцями конкурсного відбору Благодійного фонду «Повір у себе», який підтримує молодь із сільської місцевості. Стипендії фонду передбачають отримання допомоги в оплаті вартості за проживання в гуртожитку університету на 2020-2021 н.р. або щомісячну виплату у розмірі 2000 грн.

Вже третій рік поспіль Прикарпатський університет спільно з Фондом успішно реалізує проєкт з надання підтримки студентам із сільської місцевості. Така співпраця відбувається в рамках двостороннього Договору, який був підписаний у 2018 році. За період співпраці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Благодійного Фонду «Повір у себе» підтримку отримали 70 наших студентів з сільської місцевості.

Щиро дякуємо засновникам БФ “Повір у себе” Ірині та Віктору Іванчикам за співпрацю та підтримку студентської молоді!