Студенти факультету іноземних мов проходитимуть навчальну практику в Туреччині

Завідувач кафедри англійської філології, професор Яків Бистров та заступники декана факультету іноземних мов, доценти кафедри англійської філології Наталія Пилячик та Наталія Іванотчак, спільно з представниками Бейсукент коледжу, завідувачем відділення англійської мови Халіме Мерал Атакул та координатором міжнародної співпраці, учителем англійської мови Ольгою Турчаніновою Алсан, провели робочу нараду щодо організації навчальної лінгвістичної практики для студентів факультету іноземних мов. В межах угоди про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника і Коледжем Бейсукент (м. Анкара, Туреччина) під час проходження навчальної лінгвістичної практики студенти 4 курсу факультету проводитимуть онлайн заняття з англійської мови, воркшопи, а також вестимуть дискусійні клуби для учнів коледжу. Такий формат навчальної практики у співпраці із зовнішніми стейкхолдерами дасть змогу студентам факультету не тільки здобути міжнародний педагогічний досвід, а й забезпечить умови для фахової адаптації та залучення до діяльності у професійних колективах, сприятиме розвитку міжкультурної компетенції, поглибленню знань з фахових дисциплін, застосовуючи їх на практиці.