Ознайомча зустріч студентів-першокурсників із відділом літератури іноземними мовами

Працівники відділу літератури іноземними мовами ІФОУНБ ім. І. Франка провели онлайн зустріч зі студентами-першокурсниками спеціальності англійська філологія (викладач Ірина Думчак). Зустріч була організована з метою ознайомити майбутніх вчителів англійської мови з можливостями обласної книгозбірні, адже у фондах відділу представлена англомовна художня література, підручники, журнали, газети, наукові видання з питань методики викладання, історії мови, фонетики, граматики, лексикології, лексикографії, синтаксису та ін.

Працівники бібліотеки та студенти також обмінялися думками щодо використання новітніх інтернет-програм та додатків в період дистанційного навчання, онлайн спілкування, читання та аудіювання для вивчення та удосконалення іноземної мови.