Участь майбутніх перекладачів у Національному екологічному форумі

З 8 по 10 жовтня на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся Національний форум “Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології”. Його учасниками були науковці, підприємці, активісти та представники з різних куточків України та Європи. Факультет іноземних мов не залишився осторонь цієї події, тому студенти другого курсу магістратури Семенюк Оксана та Голюк Олександр охоче долучилися до заходу. В рамках першого дня роботи форуму їм було доручено переклад учасника делегації з Італії, чия презентація була присвячена передовій технології виробництва гашеного вапна. Студенти успішно застосували на практиці набуті на заняттях уміння й знання, а отриманий досвід тільки примножив любов до професії перекладача.