V Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасні дослідження з лінгвістики, літературознавства і міжкультурної комунікації” – ELLIC 2020

1 жовтня відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих дослідників, аспірантів та студентів “Сучасні дослідження з лінгвістики, літературознавства і міжкультурної комунікації” – ELLIC 2020, присвячена 45-річчю факультету іноземних мов ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.
У роботі взяли участь більше 100 молодих науковців з Харкова, Херсона та Івано-Франківська.
З вітальним словом до учасників звернулися проректор з наукової роботи, проф. Якубів В.М. та декан факультету іноземних мов, проф. Яцків Н.Я.
На пленарному засіданні доповіді завідувача кафедри англійської філології, проф. Бистрова Я.В. та доц. Гошилик Н.С. були присвячені академічній культурі, академічному письму та запобіганню порушень академічної доброчесності.
Учасники взяли участь у роботі 5 секцій.