Викладачі виступили доповідачами на Міжнародній конференції “The Importance of Using Innovative Methods in ELT Classroom” (м. Ібрі, Оман)

Викладачі кафедри англійської філології – Білянська Ірина Петрівна і Тиха Уляна Ігорівна, взяли участь у Міжнародній онлайн конференції – 1st International Virtual Web Conference “The Importance of Using Innovative Methods in ELT Classroom” (м. Ібрі, Оман) у якості доповідачів. Конференція була присвячена інноваційним методам викладання англійської мови, та зібрала 3600 учасників з цілого світу та 40 міжнародних доповідачів з Бельгії, Австрії, Польщі, Оману, ОАЕ, Китаю, Індії, Єгипту, Катару, Кувейту, Тунісу, Греції, Філіппін, Ірану та України.

Наші колеги презентували міжнародній аудиторії свою доповідь “Developing 4C skills through mute animated videos in EFL classrooms”, в якій поділилися своїм досвідом розвитку у студентів ключових умінь 21 століття за допомогою неозвучених коротких анімаційних відео. Завдання студентів полягає у написанні сценарію та озвучуванні анімаційного відео англійською мовою. Під час роботи над спільним проектом студенти розвиваюсь уміння критичного мислення, комунікації, креативності та колаборації.