Студенти факультету навчаються на платформі Coursera for Campus

Під час карантину студенти факультету отримали унікальну можливість безкоштовно проходити онлайн курси на платформі Coursera. Всі студенти групи А-31(б), під керівництвом викладача Пилячик Н.Є., та групи А-32(г), під керівництвом викладача О.І. Білик, успішно пройшли обрані ними курси і отримали сертифікати:
«Speak English Professionally: In Person, Online & On the Phone» (Olha Yurchyshyn, Diana Mosiak, Mariya Chmutova, Victoria Nakonechna, Andrii Hoisan, Tanya Lukach, Sofia Serafyn, Victoria Masnyuk, Solomia Sadivska, Uliana Tsybyk, Ольга Шкивул), «Mindshift: Break Through Obstacles to Learning and Discover your Hidden Potential» (Maria Kramar, Ivanna Hnat), «Work Smarter, not Harder: Time management for Personal & Professional Productivity» (Mariya Chmutova), «Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master though subjects» (Олександр Васильців, Lilia Voitovych; «Tricky English Grammar» (Romanna Melnyk, Alina Rusnak); «Grammar and Punctuation» (Наталія Дутчин, Назарій Солодкий, Андріана Пилипчинець, Mykhailo Drapan, Victoria Vynograd, Veronica Kharuk, Vitaliia Humeniak).
Студенти 3 курсу, які вивчають англійську мову як другу іноземну, також не відстають від своїх колег. Студенти групи Н-31(б), під керівництвом викладача Малишівської І.В., також успішно завершили курси на платформі Coursera for Campus: “Introduction to Psychology” від Yale University та “Understanding Memory: Explaining the Psychology of Memory through Movies” від Wesleyan University (Мазурик Соломія, Мисів Ірина, Закалик Кароліна, Сірко Наталя).
“Навчання на онлайн курсах – це чудова можливість покращити рівень своїх знань з англійської мови та отримати практичні навички по оцінюванню робіт інших, така собі можливість побути викладачем. Та це не єдині переваги курсів. Не менш вагомою превагою є те, що ми отримали безкоштовний доступ до навчальних матеріалів найкращих університетів світу. Ще один плюс – можливість навчатись будь-де і будь-коли,” діляться враженнями студенти.
Пишаємося нашими розумними студентами, які дбають про свій професійний розвиток та активно поповнюють багаж знань.