Організація навчального процесу у дистанційному режимі

Шановні колеги, викладачі та студенти факультету іноземних мов!
Карантин продовжено до 22 травня 2020 р., проте навчальний процес триває у дистанційному режимі згідно з електронним розкладом занять. Відповідно, щодня виконуємо навчальне навантаження, як це було передбачено на початку семестру. Для злагодженої організації освітнього процесу необхідно дотримуватись розкладу, використовувати доступні платформи та додатки (dlearn, Zoom, Skype, Viber, Google Classroom, Coursera, Prometheus та інші) задля досягнення програмних результатів навчання, контактувати у соцмережах з академнаставниками, викладачами, деканатом.
З метою організації належного контролю зобов’язую
викладачів:
• попередньо узгоджувати зі студентами, на основі якої платформи буде проведено заняття;
• вести чіткий облік проведених занять у особистому журналі, оцінювати роботу студентів, після завершення карантину виставити оцінки у академічному журналі успішності студентів;
• подавати звіт за проведені заняття у кінці кожного тижня завідувачу кафедри;
• запланувати науково-методичну роботу (участь у наукових конференціях, онлайн-стажування, підготовка і публікація наукових статей) і звітувати про її виконання щотижня завідувачу кафедри.
студентів:
• організувати свій розпорядок дня згідно з електронним розкладом, об’єднатись у групу в соціальних мережах для швидкого обміну інформацією;
• старостам підгруп вести облік проведених занять і звітувати про них старостам груп;
• старостам груп звітувати про проведені заняття всієї групи щотижня, у п’ятницю, а звіт надсилати на електронну пошту деканату dekanat_fim@pnu.edu.ua
Бажаю усім здоров’я, сприймати вимушений карантин як можливість саморозвитку та удосконалення, залишатись у доброму настрої, зберігати спокій та дотримуватись режиму надзвичайної ситуації.
Усі роз’яснення стосовно організації освітнього процесу після 22 травня 2020 р. будуть надані додатково.

Деканат факультету іноземних мов