Вітаємо випускників-магістрів факультету!

У Прикарпатському національному університеті відбулася урочиста Академія з нагоди вручення дипломів цьогорічним випускникам. 95 молодих фахівців денної та заочної форм навчання факультету іноземних мов отримали документ про здобуття кваліфікації за ступенем вищої освіти «магістр», з них 14 – з відзнакою. Перші вітальні слова, побажання та настанови виголосив ректор Прикарпатського університету, професор Ігор Цепенда. Він побажав випускникам і надалі залишалися успішними, радісними, оптимістичними і творити добро на благо своєї родини, університету і рідної України. Декан факультету іноземних мов, професор Наталія Яцків тепло привітала випускників факультету із успішним завершенням навчання та отриманням диплома «магістра», та побажала нових звершень на їхньому життєвому шляху.

Зі словами подяки на адресу своїх наставників виступили випускники-магістри. Далі вони виголосили «Клятву випускника Прикарпатського національного університету» та виконали студентський гімн «Гаудеамус». Урочистим моментом свята стало вручення випускникам-магістрам дипломів про здобуття вищої освіти.

Фотоматеріали можна завантажити за посиланням:

Урочисте вручення 27-28 січня 2020 року – https://fex.net/uk/s/zo2sdok