Викладачі кафедри англійської філології взяли участь у cемінарі “Teaching Writing as a 21st Century Skill”

Викладачі кафедри англійської філології Білянська І.П., Тиха У.І. взяли участь у “TESOL-UKRAINE TEACHER DEVELOPMENT WINTER INSTITUTE “Teaching Writing as a 21st Century Skill” , що проходив у м. Львів 9-10 січня 2020 року.  Захід зібрав викладачів англійської мови з усієї України та був націлений на вдосконалення їхньої методичної компетентності у письмі. Саме це уміння визнано одним з найважливіших у 21 столітті.  Захід був проведений громадською організацією “TESOL-Ukraine” за підтримки посольства США в Україні.
Творчі майстерні проводились викладачами англійської мови з США та  мали на меті ознайомити українських педагогів з найсучаснішими методиками навчання умінь письма на заняттях англійської мови. Тренери зосередились на таких важливих аспектах, як написання  творів, розвиток умінь письма у групі, медіаграмотність тощо.
Здобуті знання наші викладачі активно впроваджуватимуть на своїх заняттях та ділитимуться здобутим досвідом із колегами.