Урочистості з нагоди початку нового навчального року

Прикарпатський національний університет традиційно широко відзначає День знань та початок нового навчального  року. Розпочалися святкові заходи з Божественної Літургії за благословення. На урочистому богослужінні, яке провів отець Микола Шиманський парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у співслужінні зі священниками парафії, були присутні ректор університету Ігор Цепенда, представники ректорату, викладачі та працівники, першокурсники та їх батьки.

Під час «Молитви за Університет» отець Микола Шиманський уділив своє благословення усій великій університетській родині, побажав натхненно працювати, щоб здобути найкращі знання, а також процвітання та розвитку Університетові.

Ректор університету Ігор Цепенда подякував священикам за духовну підтримку університету, участь у формуванні духовної культури студентів. Після завершення літургії ректор вручив для церковної бібліотеки перший том енциклопедичного видання, авторами якого є колектив науковців університету.

З нагоди свята відбулося відкриття пам’ятної дошки професору університету Дмитру Фреїку, видатному українському вченому, доктору хімічних наук, заслуженому діячу науки і техніки України, академіку Академії наук вищої школи України, академіку Міжнародної термоелектричної академії, Почесному професору Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (з 2013 р.). Меморіальний  знак встановили на фасаді будівлі центрального корпусу у внутрішньому дворі університету.

У рамках програми свята – початку нового навчального року – в університеті відбудеться урочисте засідання  Вченої ради університету, Посвята першокурсників у студенти та прийняття Присяги на вірність Україні випускниками військової кафедри університету.