Викладачі кафедри англійської філології взяли участь у міжнародній конференції

Викладачі кафедри англійської філології Т.Л. Марчук, Е.Є. Мінцис та У.І. Тиха взяли участь у міжнародній конференції TEDxIvanaFrankaStED, присвяченій розвитку сучасної освіти в епоху дигіталізації. Захід організований US Peace Corps в Чернівецькому національному університеті імені Ю. Федьковича.

В ході роботи викладачі прослухали серію доповідей з методики імплементації мобільних додатків на практичному занятті з англійської мови. Ознайомилися з апробаційною “методикою гейміфікації заняття” запропонованою колегами з Вінницького університету. Учасники конференції також закцентували увагу на необхідності покращення технічної бази навчання в умовах неухильного використання інформаційних технологій в освітньому процесі.