Свято видалося чудовим – факультет іноземних мов долучився до “Наукового фестивалю”

25 травня на Вічевому майдані відбувся ”Науковий фестиваль” – презентація усіх факультетів, на якій факультет іноземних мов гідно представив свої таланти. У рамках програми наукового свята викладачі та студенти факультету ознайомили зацікавлених абітурієнтів, гостей та мешканців міста з перевагами навчання на нашому факультеті, а також приємно здивували виконанням пісень іноземними мовами та запальними танцями. Родзинкою свята стали виступи волонтерів із США та Китаю, які зачарували присутніх мистецтвом гри на флейті, виконанням китайського танцю, та вразили відмінним знанням української мови при виконанні улюблених українських хітів.