Викладачі факультету побували з робочим візитом у Туреччині

21-23 травня 2019 року декан факультету іноземних мов Наталія Яцків і завідувач кафедри англійської філології Яків Бистров перебували з робочим візитом у місті Анкара (Турецька Республіка). Під час візиту в рамках угоди про співпрацю відбулась офіційна зустріч з директором Бейсукент Коледжу (Beysukent Koleji) в м. Анкара Толгою Деміром, керівником проекту міжнародної педагогічної практики для студентів Ольгою Турчаніновою Алсан, викладачами англійської мови, на якій було обговорено можливості здобуття міжнародного педагогічного досвіду у викладанні англійської мови студентами факультету іноземних мов у Бейсукент Коледжі, а також під час проходження навчальної практики у дитячому літньому таборі у мальовничій місцевості м. Мудурну провінції Болу.