На факультеті відбулася Шекспіріада

З нагоди відзначення 455-ліття з дня народження видатного британського драматурга та поета Вільяма Шекспіра та в рамках тижня англійської мови, на факультеті відбулася “Шекспіріада”. Метою заходу було підвищення лінгвокраїнознавчої компетенції та актуалізація лінгвістичних навичок студентів, заохочення поглибленого вивчення англійської літератури та драматургії. Студенти факультету декламували улюблені сонети В. Шекспіра, використовуючи музичний супровід та елементи театральних постановок. В рамках “Шекспіріади-2019”  було проведено лінгвістичний конкурс “Spelling Bee”, де серед студентів другого курсу обрали найкращого знавця англійського правопису. За найкращий виступ студентів було  нагороджено почесними грамотами.

Вітаємо переможців “Шекспіріади-2019”!