Переклад лекції професора університету Spring Arbor Ч. Вайта студентом факультету О. Голюком

19 березня 2019 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася лекція «Нематеріальні джерела збагачення» доктора Чака Вайта, професора Християнської думки та історії університету Spring Arbor (Мічіган, США). Заповнити комунікативну «прогалину» між аудиторією та лектором випала честь студентові 4 курсу спеціальності «Філологія (англійська мова і література)» факультету іноземних мов Олександру Голюку. Варто зауважити, що виявлені Олександром високі професійні навички та вільне володіння англійською та українською мовами дало змогу в процесі перекладу блискавично відтворювати матеріал лекції з урахуванням особливостей синтаксису та фахової термінології цільової мови. Завдання перекладача ускладнювалася тим, що лектор неодноразово стимулював аудиторію до обговорення і намагався дискутувати із присутніми, тож перекладачеві доводилося забезпечувати двосторонню комунікацію.

Після завершення лекції професор Чак Вайт подякував Олександру Голюку за співпрацю, а ми, в свою чергу, хочемо побажати йому не зупинятися на досягнутому та віримо в його подальші успіхи на перекладацькій ниві.