Викладачі факультету пройшли стажування в літній школі професійної майстерності Британської Ради

Викладачі кафедри англійської філології Оксана Дерев’янко, Елла Мінцис, Наталія Іванотчак, Тетяна Марчук та Уляна Тиха взяли участь у черговій школі професійної майстерності, яка проходила 1-7 липня 2018 року в рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління». Нагадаємо, проект був започаткований в квітні 2013 року. Його метою є створення та впровадження нової програми підготовки вчителів англійської мови у вищих навчальних закладах України. З 1 вересня 2016 року розпочалося пілотування Програми в 10-ти університетах, серед яких – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.  Варто зазначити, що одним з тренерів проекту є доцент кафедри англійської філології Ігор Романишин.

Роботу школи було присвячено розробці алгоритму написання кваліфікаційних робіт з методики викладання іноземних мов, змісту та процесам додипломної підготовки вчителів англійської мови.  Особлива увага була приділена питанню підготовки вчителя до роботи з учнями з особливими освітніми потребами. Педагоги обмінялися думками, досвідом роботи, обговорили попередні результати пілотування Програми. Організатори та учасники школи професійної майстерності відзначили важливість та актуальність проекту, зокрема, в контексті нової української школи.