Зустріч із випускниками шкіл м. Галича та м. Бурштина

У рамках профорієнтаційної роботи 13 квітня 2018 року викладачі кафедри англійської філології Ольга Артиш, Уляна Билиця, Ольга Білик і Наталія Пилячик та студенти ФІМ Наталія Яра, Василь Чучман, Наталія Мельник, Ольга Ілюшик, Євгенія Стрихар провели зустрічі із випускниками ЗОШ №1, 2, 3 та гімназії м. Бурштин та ЗОШ № 1 і гімназії м. Галич.

Студенти поділилися власними враженнями про навчання в Прикарпатському університеті, розповівши, що вивчення іноземних мов може бути не тільки корисним, але й цікавим. Школярі дізналися про ефективні методи отримання позитивних результатів у сфері викладання іноземних мов та перекладознавства, а також можливості, які отримують випускники факультету іноземних мов.