Студенти французького відділення факультету іноземних мов взяли участь у всеукраїнському “Марафоні Франкофонії”

20 березня студенти французького відділення факультету іноземних мов долучилися до святкування Міжнародного дня французької мови, взявши участь у “Марафоні Франкофонії”, який об’єднав усю Україну. Дні Франкофонії є частиною програми святкування Французької весни в Україні і цьогоріч Івано-Франківськ – її повноправнийучасник. Організаторами даного марафону виступили Посольство Франції в Україні та Французький інститут в Україні.
  Впродовж свята учасники могли проявити себе у різноманітних креативних видах діяльності та мали чудову нагоду поспілкуватися французькою мовою на тему “Свобода самовираження”. Цьогорічна програма марафону була дуже насиченою.  Для початку студенти пояснювали, що для них означає свобода самовираження, як вона проявляється. Згодом команди змагалися у творчому завданні – підписати карикатури, пов’язані з свободою самовираження. Cтудентам було запропоновано ознайомитися з  поезією Поля Елюара “Свобода”, вигадати їй продовження та зняти коротке відео за його мотивами. Не менш цікавою виявилася гра “Наш клієнт не винен”, в якій учасники у театралізованій формі зображали суд над сучасними митцями та їх творами мистецтва. А ще відповідали на питання, дискутували, дивилися цікаві відео та співали караоке улюблені французькі пісні. Свято вдалося, учасники завершили марафон втомленими, але задоволеними.
  Висловлюємо подяку представнику Французького інституту  в Україні Мод Капман за допомогу в проведенні марафону.