Доцент кафедри німецької філології Марія Ткачівська – лауреат міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя “Тріумф”

Доцент кафедри німецької філології, відома українська письменниця і поетеса Марія Ткачівська стала лауреатом Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя «Тріумф». Цієї почесної нагороди письменниця удостоєна за свою нову книгу “Я і мій Дон Жуан”. Відзначення переможців премії відбулося днями в Києві в Національному музеї літератури. Директор видавництва «Український пріоритет», український письменник  Володимир Шовкошитний вручив Марії Ткачівській диплом, іменну медаль та премію.

Нагадаємо, що Міжнародна літературна премія імені Миколи Гоголя «Тріумф» засновано у 1998 році Чернігівським медіа-клубом за сприяння Національної спілки письменників України та міжнародних громадських організацій. З 1 листопада 2014 року засновником премії стала Міжнародна літературно-мистецька Академія України, яка об’єднує відомих письменників, перекладачів, науковців та журналістів із 53-х країн світу.

Положення про премію імені Миколи Гоголя можна переглянути за посиланням: