Благодійний ярмарок

29 жовтня, з ініціативи факультету іноземних мов відбувся благодійний ярмарок на підтримку батальйону «Айдар». Ректорат, викладачі, студенти взяли активну участь у благодійній акції. Ініціатори акції представляли кухні народів світу, зокрема, українську, британську, американську, італійську, німецьку та французьку. Всю цю смакоту студенти приготували власноруч, продемонструвавши, що вони вміють не лише гарно вчитися, співати й танцювати, а й є гарними господинями та господарями. Більш того, ярмарок відбувся в дусі національних британських свят Halloween і Дня Подяки. Своєю працею та творчим підходом до роботи студенти факультету іноземних мов зібрали 10 172 грн. на потреби українських бійців на Сході країни.

Спільна благородна ідея об’єднала всіх, кожен бажав долучитися до акцій і зробити свій внесок, що становить частину однієї великої мети.